no-img
پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله

دانلود مقاله از فضای سبز در ساختمان و سازه به منظور مدیریت بهینه انرژی | پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله


پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله
انجام پروژه

Untitled Document

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله از فضای سبز در ساختمان و سازه به منظور مدیریت بهینه انرژی
امتیاز 2.67 ( 3 رای )
doc
فروردین ۳۱, ۱۳۹۵
حجم فایل : 16 مگابایت
50,000 ریال
تعداد صفحات : 89
50,000 ریال – خرید

دانلود مقاله از فضای سبز در ساختمان و سازه به منظور مدیریت بهینه انرژی


دانلود مقاله از فضای سبز در ساختمان و سازه به منظور مدیریت بهینه انرژی

چکیده:

با گسترش شهرنشیینی سرعت کاهش منابع طبیعی رو به افزایش است بنابراین، استفاده از فضای سبزدر ساخت و سازهای امروزین از جهات بسیاری قابل ملاحظه وبررسی بوده و می تواند صدمات ناشی از توسعه نامتوازن و ناپایدار زندگی شهری و آسیبهای زیست محیطی ناشی از آن را ،جبران نماید. پارک های شهری، فضاهای سبز داخلی مانند بام های سبز علاوه بر ابعاد اجتماعی و زیبایی شناسانه در شهر و معماری در بهبود مصرف انرژی و مدیریت آن نقش عمده ای ایفا می نماید. حضور فضای سبز در ساختمان و سازه اصلی آن میتواند در مدیریت آبهای ناشی از بارندگی، بازیا بی آب، کاهش اثرات گازهای گلخانه ای، جلوگیری از تابش اشعه فرابنفش به ساختمان، کاهش دما، ایجاد چشم اندازهای زیبای شهری، ذخیره انرژی، کاهش آلودگی صوتی، تولید غذا و همچنین فضای جدیدی برای فعالیت های تفریحی و سازگاری بیشتر ابعاد زندگی با کیفیت با ابعاد پایداری و محیط زیست،مؤثر بوده و قابل تحلیل بیشتر است.
در این تحقیق آنچه در ارتباط با مزایای استفاده از فضای سبز استفاده شده در ساختمان و سازه، نام برده شد در بخش مدیریت و بهره وری از انرژی مورد پژوهش قرار گرفته است. اساس این پژوهش، مرور مقالات، کتب، منابع آنلاین و طرحهای اجرا شده در جهان میباشد. راهبرد پیشنهادی استفاده از تجربیات موفق کشورهای توسعه یافته در بهره گیری از فضای سبز برای ارتقاء کیفیت محیطی ساختمان ها در کنار استفاده تکنولوژی های مربوط به چگونگی و روش هلی اجرایی آن است تا آنجا که بتوان در مدیریت انرژی مورد استفاده در ساختمان فاکتور های بهینه ممکن را دریافت نمود.
کلید واژه: فضای سبز، مدیریت مصرف انرژی، ساختمان و سازه ، توسعه پایداردرباره نویسنده

cloner 209 نوشته در پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *