no-img
پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله

انجام مقاله هنر و سینما | پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله


پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله
انجام پروژه

Untitled Document

ادامه مطلب

TXT
انجام مقاله هنر و سینما
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
txt
تیر ۱۹, ۱۳۹۷

انجام مقاله هنر و سینما


انجام مقاله هنر و سینما

چکیده

 

اولین ژانری که با المان ها و عوامل ساختاری مشخص شناخته و تثبیت شد ، به عبارت دقیق تر  تولد سینما  با آن پیوند خورده ، ژانر کمدی است که با لباس های شاد و رنگین و خلاقیت هایی شاید عجیب و غریب ، بنا به نوع کمدی طراحی می گردد . در کنار کمدی ، یکی از پر طرفدارترین و چالش برانگیزترین ژانرهای سینماگونه تاریخی است که گاها با ژانرهای درام، عاطفی و کمدی برای جذابیت بیشتر همراه می شود ، در این آثار  لباس بازیگر نه تنها ابزار خلاقیت حرکتی اوست ، بلکه در موارد معمول از طریق آن شخصیت کارکتر را هم در نخستین گام ورود به صحنه تعریف می کند .

هدف اصلی این پژوهش ، پیشرفت و همسو شدن طراحی لباس سینمای کمدی ایران با سینمای دنیا می باشد . روش جمع آوری اطلاعات ترکیبی از روش میدانی و کتابخانه ای است . اطلاعات و داده های این پژوهش بر اساس روش توصیفی و مبانی نظری تحقیق در بخش یافته ها  تحلیل شدند ، برای تشخیص میزان و معیار های هنری ، به منابع معدود سینمایی اما مستدل و تخصصی استناد شده است . همچنین در بخش پژوهش میدانی ، نحوه گزینش نظریه های سینمایی منتقدان بزرگ از قبیل آیزنشتاین ، بازن و آرنهایم با استفاده از منابع معتبر انجام گرفته و در نهایت با مطالعه و مقایسه آنها یک نظریه انتخاب شد . در پی انتخاب این نظریه ، به مطالعه و بررسی طراحی لباس سریال قهوه تلخ  ساخته مهران مدیری ، با رویکرد طراحی لباس در ادوار قاجار و برهه تاریخی بر روی طراحی لباس این سریال پرداخته ایم .

نتایج حاصله نشان می دهد که سینما برای‌ رسیدن به اهداف‌ خود از ابزارها و فن‌آوری‌های روز‌ بهره‌ می‌گیرد تا فـراز و نشیب‌های روح انسان معاصر و فـضاهای زنـدگی مادی او را بازتاب دهد . پوشش جامعۀ ایرانیان در عصـر قاجاریـه وارد‌ مرحلـۀ جدیـدی شـد کـه بـا دوران قبـل از آن تفـاوت چشمگیری داشته است . داستان قهوه تلخ که این دوران را روایت میکند با طراحی لباس هایی بر اساس تلفیقی از نوع پوشش دربار قاجار در دوره های فتحعلی شاه ، ناصرالدین شاه و مظفرالدین شاه ، برای تماشاگران جذابیتی طنزگونه و فراموش نشدنی آفرید  .

انجام مقاله،انجام مقاله درتهران،خرید مقاله،انجام مقاله در تهران،بهترین موسسه انجام مقاله،خریدمقاله علمی،انجام مقاله علمی،مقاله نویسی،انجام مقاله نویسی،اکسپت مقاله،انجام مقاله در ایران،انجام مقالات علمی پژوهشی،انجام مقاله به شرط اکسپت،انجام مقاله ایمپکت دار،خرید مقاله ایمپکت دار،خرید مقاله،چاپ و اکسپت،چاپ مقاله،بهترین موسسه انجام مقاله،

 درباره نویسنده

cloner 209 نوشته در پروژه آنلاین انجام مقاله و انجام پایان نامه|نگارش پایان نامه|مقاله دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *