درباره ما

 

مقاله و فروش مقاله

افتتاح فروش مقاله پروژه آنلاین

 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

سایت مقالات پروژه آنلاین از مجموعه سایتهای گروه طراحی پروژه انلاین میباشد که وظیفه شناسایی و عرضه مجلات ، مقالات ، جزوه ها و کتب تخصصی کامپیوتر ، حسابداری ، معماری و نقشه کشی ، مدیریت و عمران ، مکانیک ، و …. و …. را بر عهده دارد .

بر کسی پوشیده نیست که امروزه مقالات به ویژه در حوزه موضوعات تخصصی به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.

در همین راستا گروه طراحی پروژه آنلاین از سال ۱۳۹۵ اقدام به عرضه مجلات مقالات کتب دانشگاهی وحتی پایان نامه های دروس مربوط به کامپیوتر،حسابداری،مدیریت، پزشکی، علوم انسانی و… بر روی سرور نمود. استقبال کاربران از یک سو و قابلیتهای روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر، این گروه را بر آن داشت تا با راه اندازی «فروش اینترنتی مقاله » پاسخگوی این نیاز باشد.

آنچه در این سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه همکاران ما در گروه طراحی پروژه آنلاین از شهریور سال ۱۳۹۴تا کنون می­باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو مطالب خاص  رشته های مربوطه در اینترنت یکی از مهمترین اهداف راه اندازى این سایت بوده است.

تهیه مقالات در هر زمینه ای از رشته هاویژگیهای مهم این سایت است؛ که می­تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.

بخش آمار و ارقام سایت، روشنگر دستاورد بزرگ آن می باشد.

برخی از قابلیت های فراهم آمده در پروژه انلاین :

الف _ ارائه مقالات و پایان نامه ها به صورت تمام تصویر

ب _ download مقالات دلخواه با فرمت pdf و pptx و docx

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ بانک اطلاعات صاحبان آثار

ه _ نقد و بررسی مقاله­ ها و پایان نامه ها و مشاهده نقدهای دیگران

 

حقوق نشر:

 

پروژه آنلاین  برای ارائه کلیه مقالات و مجلات و پایان نامه ها و آموزش ها عرضه شده در سایت ، مجوز لازم را از صاحبان اثر در اختیار دارد. طبق توافق صورت گرفته کاربران سایت نیز می­توانند از مطالب عرضه شده برای استفاده­های شخصی و یا عرضه به دوستان خود استفاده کنند، اما عرضه تجاری و یا عمومی مطالب موجود در سایت منوط به اجازه صاحبان اثر و مدیریت سایت پروژه انلاین که فایلهای الکترونیکی را تهیه نموده است می‌باشد.

 

 

درباره ما – درباره پروژه انلاین – فروش اینترنتی مقاله – مقررات گروه پروژه آنلاین

نکته:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذر از فراز و نشیب‌های گوناگون و با مجاهدت اقشار مختلف در همه زمینه­ها، بحمد الله تثبیت گشته و طرح افکار و نظرات معارض، به لطف الهی هیچگونه آسیب و گزندی به پایه های مستحکم نظری و ایدوئولوژیک این حکومت الهی نخواهد رساند؛ بنابراین عرضه مجلات و مقالات و آموزشهای گوناگون در پایگاه که بیانگر آراء و اندیشه های مختلف و گاه معارض هستند فقط در چارچوب اطلاع رسانی و تسهیل دسترسی محققان به منابع بوده و لزوما به معنای تأیید صاحبان اثر و یا محتوای مقالات آنها نیست.

بدیهی است این سایت در مورد مقالات دارای مجوز از جایگاه اطلاع رسانی عمل کرده و هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آن ندارد.

درخواست:

سایت پروژه آنلاین برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفکری و همکاری تمامی کاربران گرامی است تا با طرحها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گامهای مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.